Często zadawane pytania
Nasz model biznesowy zakłada sprzedaż tapet wyłącznie za pośrednictwem naszych kontrahentów- jednak do czasu ich pozyskania, zapraszamy do przesyłania zapytań na adres e-mail: info@loveyourwall.com.
Tak, zapraszamy sklepy stacjonarne do podjęcia z nami współpracy. Oferujemy katalogi z próbkami oraz korzystne warunki kooperacji. Zainteresowanych posiadaniem naszych wzorów w swojej ofercie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@loveyourwall.com lub za pośrednictwem naszej strony internetowej (zakładka Kontakt).
W swojej ofercie posiadamy materiał bezłączeniowy pozwalający na wydruk tapety w jednym kawałku o wymiarach 3,05m do nawet 40 metrów szerokości. Dzięki temu ściana zostaje pokryta jednym kawałkiem materiału, a łączenia brytów nie są widoczne, ponieważ ich nie ma. Dodatkowo materiał posiada szary poddruk, który ,,nie przebija" podłoża, więc nie ma potrzeby idealnego przygotowania podłoża w kolorze białym.
Do współpracy zapraszamy Arytystki i Artystów. Są to osoby zajmujące się grafiką, ilustracją, designem, architekturą.
Zarejestrowany Użytkownik ma możliwość tworzenia moodboardów, dodawania do nich interesujących go wzorów oraz pobrania grafik do wizualizacji.
Wzory są wynikiem prac Artystów, są chronione prawem autorskim, dlatego można je wykorzystać wyłącznie w celach zakupienia tapet Love Your Wall. Można zatem tworzyć z nich moodboardy i wizualizacje wnętrz. Zabronione jest wykorzystanie ich w innych celach.
Strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowej i efektywnej realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki