O Nas
“home is, where your heart is”

Ta idea przyświeca nam od 2013 roku. Od tego momentu jako dystrybutor i sklep internetowy oferowaliśmy tapety i wzory z całego świata. Kochamy nasze ściany i staramy się zmieniać codzienność innych, inspirując i dając alternatywę dla wszechogarniającej szablonowości. Czasami udaje nam się spełnić najskrytsze marzenia.

W 2016 roku wraz z polskimi artystami wprowadziliśmy własną kolekcję Artists X Love, stając się zarazem producentem. Od tej pory nasze działania skupiają się na dostarczaniu nietuzinkowych, oryginalnych wzorów i materiałów.

Witajcie w naszym świecie!

Nasze kolekcje tapet są niewielkie

...ponieważ starannie selekcjonujemy każdy wzór.

Uważamy że mniej znaczy więcej, dlatego zależy nam na dostarczeniu Wam wyłącznie unikatowych produktów.
To trochę tak jak z domem…Ogrom przedmiotów wokół może przytłoczyć, a żeby poczuć się w nim wyjątkowo dobrze, niezbędna jest harmonia…

dlatego zapraszamy Was na odkrywanie niepowtarzalnych i zachwycających wzorów stworzonych przez Artystki, które oczarowały nas swoimi pracami.

Wierzymy, że proponowane przez nas wzory wprowadzą w zachwyt również Was, a nasze tapety wprowadzą harmonię w Waszych domach.

“home is, where your heart is”
Jeśli któryś wzór sprawi, że Wasze serce zabije szybciej, to znak, że najwyższa pora na otulenie nim swoich ścian 😊

Zapraszamy!

Strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowej i efektywnej realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki